Reklam
Reklam

Kilolara ve Obeziteye Kuruyemiş

  • 12 Kasım 2017
  • Kilolara ve Obeziteye Kuruyemiş için yorumlar kapalı
  • 250 kez görüntülendi.

KİLOLARA VE OBEZİTEYE KURUYEMİŞ İLE SAVAŞ AÇIN

Yaşam koşulları ve çalışma hayatı insanları paket yiyeceklere ve hazır gıdalara yöneltirken, alınan kilolar hem kötü görüntüye sebep oluyor, hem de sağlık için oldukça zararlı. Durum böyle olduğunda ise diyetisyenlerin kapısı tek tek çalınıyor. Ufak yeme alışkanlıklarınızı değiştirdiğinizde farkı hemen göreceksiniz.  Bu değişikliğe tatlı yerine kuruyemiş tüketerek başlayabilirsiniz.

                Kuruyemiş İle Kilolara Savaş Açıyoruz!

Bazılarımız için tatlı vazgeçilmez bir tutkudur. Hatta bir yaşam biçimi haline getirenler bile vardır. Zamanla bir göbeğiniz oluştuğunda geriye bakın ve yediğiniz tatlılara kızın. Artık tatlı yerine çiğ kuruyemişler tüketebilirsiniz.  Gün içerisinde ekmek ve tatlı yerine bir avuç ceviz veya fındık tüketin. Sağlıklı yaşama ilk adımı da atmış olun.

Yaşam ve yeme tarzınızın değiştiğinde giden kilolarınızın ardından kahkaha atacağınızın garantisini veriyoruz.  Her türlü kuruyemişi rahatlıkla yiyebilirsiniz. Ancak tabi bununda bir sınırı vardır.  Örneğin; sabah kahvaltısında ekmek yerine kuruyemiş tüketebilirsiniz.

Kuruyemiş tüketmek kilolara açılan bir savaş olarak düşünülmekten çok sağlıklı bir vücuda kavuşmanın da ilk sinyalleridir.

Obezite bir hastalıktır. Bu hastalıktan kurtulmak için medikal bir tedavi gerekir. Öncelikle gerekli tüm tetkik ve tedavilere başlanılmalıdır. Sadece kuruyemiş tüketerek bu hastalığa çare bulamazsınız. Bir hekim kontrolünde olmak, gidilecek ilk yoldur.  İstenmeyen kilolara kuruyemiş ile veda edebilirsiniz. Düzenli yemek programına birbirinden lezzetli ve sağlıklı kuruyemişleri eklemeyi unutmayın. Ayrıca yeterli porsiyonlarda meyve yemeyi de unutmayın.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ