Reklam
Reklam

Kalben’in Keşke Albümünde Olsaydı Dediğimiz Şarkıları!

  • 28 Haziran 2016
  • 159 kez görüntülendi.

Kalben’in Keşke Albümünde Olsaydı Dediğimiz Şarkıları!

Blog da geçen yıl da onun için bir yazı yazmışım ufacık bir yazı ama şunu söylemişim “Canlı canlı dinleme fırsatını en kısa sürede bulurum umarım”… Evet buldum. Hemde bir kaç kez.

Harika bir albüm geldi Kalben’den Şubat ayında. Dinlediğinizde şunu hissediyorsunuz; bir ömür ve insanın neler yaşayabileceği, anlamı derin bir özet. Benimkilere benzer hikayeler buldum albümde. Buldukça daha da çok dinledim ve hatta dinlettim. Sosyal sorumluluk projem gibi bir şey oldu açıkçası benim açımdan. Gerçi bunu albümde çok önce yapmaya başladım. İyi şeyleri hep paylaşmalıyız öyle değil mi?

Kalben’in neredeyse katıldığı tüm radyo programları, tv programları her şeyi takip ettim ve etmeye de devam ediyorum. Kurduğu her cümlenin bende yarattığı kocaman etkileri oluyor.

Hissettiğiniz tam olarak şu aslında;

Bir insan çıkıyor, dijital ortamlarda takip ediyorsunuz. Birkaç konsere gidiyorsunuz. Sahnede onun muhteşem duruşunu, doğallığını, sesini, ekibine olan saygısını ve ekibininde kendisi gibi harika insanlar oluşunu seyrediyorsunuz. Bu bir süre sonra size de garip geliyor, karşılıklı kelimeleri sarf edemediğiniz, paylaşımın sınırlı kalabildiği birini bu kadar çok sevebiliyor olmanız. Sonra şu cümleyi kuruyorsunuz ki ben öyle yaptım, bu kadar iyi yürekli, belli ki sevmeyi ve sevgiyi çok iyi bilen (tabii ki Berkant Ali’yi de kast ediyorum), insani ve güzel olan her şeyi bünyesinde barındıran ve size bunu kusursuz geçirebilen birini severek kendin için iyi bir şey yapıyorsun dedim. Sakinleştim 🙂

Şimdi sizler için başlıkta belirttiğimiz güzel insan Kalben’in albümde olmasını çok istediğim ama olamayan bir kaç şarkısını paylaşacağım. ( Bu cümle kesinlikle sitem içermemekte çünkü biliyorum yolumuz çoook uzun kalben ile ve sıra bu şarkılarla birlikte nicelerine gelecek )

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ