Reklam
Reklam

Etkili Makyaj Nasıl Yapılır?

 • 27 Ocak 2018
 • Etkili Makyaj Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
 • 87 kez görüntülendi.

ETKİLİ MAKYAJ NASIL YAPILIR?

 

Makyaj uygulaması karmaşık bir iş olabilir, çünkü yüzümüz söz konusu olduğunda hepimiz kendi kural ve protokol sistemimizi ortaya koyuyoruz. Bazen rutine sıkışırız, onu durdurmayı ve üzerinde düşünmeyi unuturuz. Aslında makyaj uygulamasını doğru bir şekilde kullanıp kullanmadığınızı merak ettiniz mi? Bu yüzden baştan kusursuz makyaj, bitirişe kadar olan süreci bize bırakmasını istedik. Her zaman kusursuz makyaj için bu yedi temel adımı uygulayın.

makyaj-nasil-yapilir-375x276

 1. Adım:Temiz bir yüzle ile başlayın! Herhangi bir ürünü koymadan önceyüzünüzün taze ve nemli olduğundan emin olun. Ardından, makyajınızın bütün gün boyunca devam etmesini sağlamak için parmaklarınızla astar uygulayın.

       Adım 2 : İkili elyaf fırça (beyaz ipuçları bulunan tür!) Kullanarak, cildi tamamen sarın ve boynuna karıştırın.

maxresdefault

Muhtemelen hiçbir zaman denemediğiniz en inanılmaz 7 temel etken

3 no’lu adım: Gözünüzün altına bir üçgen şeklinde kapatıcı uygulayın. Bu teknik doğal görünümlü bir kapsama sağlar, yüzünüzü aydınlatır ve gözlerinize dikkat çeker.

 1. Adım: Vurgulayıcıyı, elmacık kemiklerinizin üstünde,çene boyunca ve kaşlar arasında uygulayın. Ardından burnunuzun kenarları boyunca, alın boyunca (saç çizgisinin yakınında) ve elmacık kemiklerinizin içi boş olan bir kontur tozu uygulayın.

  5. Adım
  : Yanaklardaki elmaları alçaltır ve tapınaklara doğru uzanır.
  allik_surerken_yuz_seklinize_dikkat_edin_1477655496_2718
   Cildinizi Tonlandırmak İçin Sağlam Allık Nasıl Bulunur?
  6. Adım: Açık havada altın, gölgeli gölge (veya seçeceğiniz herhangi bir gölge) kaplamalara ve kirpik çizgisinin hemen altına uygulayın. Kabarık, harmanlanmış bir fırça kullanarak, yumuşak kahverengi bir gölgeyi kırışıklığa tozu tozlaştırın ve dışa doğru harmanlayın. Kaş kalem ya da toz kullanarak kaşlarınızı doldurun. Bazı maskara tarağına dokunun ve göz makyajınızı ayarlayın!
  dudak-sekline-gore-ruj-surme-teknikleri-92988
  7. Adım:
   Bir dudak fırçası kullanarak, doğal,  pembe bir ruj üzerine sürtün ve iyice yayın. Var olan güzelliğiniz uygulayacağınız makyaj adımlarıyla ikiye katlansın
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ