Reklam
Reklam

Çabuk Zayıflama Yöntemleri

  • 16 Mart 2017
  • 576 kez görüntülendi.

ÇABUK ZAYIFLAMA YÖNTEMLERİ

Bahar ayının gelmesine sayılı günler kala, kışın alınan kilolara da elveda zamanı geldi.  İstenmeyen ve kış boyunca alınan kilolardan kurtulmak gerekiyor.  Çabuk zayıflama yöntemlerini araştırmadan biz size hazır olarak verelim istedik.  Kötü görünümlü kilolardan kurtulmak istiyorsanız hemen bir kağıt ve kalem hazırlayın. Çünkü önereceğimiz liste çok işinize yarayacak. Hızlı kilo vermek için size sunduğumuz basit yöntemler;

  • Kışın alıştığınız geç saatlerdeki akşam yemeklerinize son verip, saatinizi biraz önceye ayarlayın. Yani, akşam yemeği saatini 19.00’dan önce yiyin. Çünkü erken yenen akşam yemeği siz yatağa girene kadar çoktan sindirim sisteminize ulaşacaktır. Yağa dönüşmeden yediğiniz yemekler vücudunuzdan ayrılmaya hazırlanacaktır. Ayrıca akşam yemeklerini ağır değil, olabildiğince hafif yapmaya çalışın.
  • Gün içerisinde ve özellikle akşam vakitlerinde şeker ve şekerli ürünlerden tamamen uzak durun. Abur-cubur ürünlerden, çikolatalardan, tatlılardan kendinizi soyutlayın. Küsün onlara bir daha konuşmamak üzere ayrılın. Ayrıca akşam yemeğinden hemen sonra tatlı besin tüketmeyin. Bu şekilde olduğunda kilo vermeniz mümkün olmayacaktır.
  • Alkol kullanıyorsanız, buna bir kısıtlama getirin. Hiç kullanmamanız en güzel olanıdır. Bazı durumlarda kendinize engel olamıyorsanız dozunu azaltın. Hem kilolarınızdan kurtulmak için hem de sağlıklı yaşam için alkolden uzak durun.
  • Gazlı ve şekerli içeceklerden kendinizi mahrum bırakın. Tüketmemeye özen gösterin. Çünkü içtiğiniz asitli içecekler şekere dönüşüp özellikle karın bölgenize süresiz kiracı olarak oturacaklardır.
  • Gün içerisinde nerede olursanız olun içecek olarak su veya yeşil çay tüketmeye çalışın.  Sabah güne erken başlayın ve yarım saat egzersiz yaparak kilo vermenizde kendinize yardım edin. Çünkü o kilolar durduğu yerde sizi kolay kolay terk etmez. Çabuk zayıflama yöntemleri ni uyguladığınızda yaza daha formda gireceğiniz kesindir.
  • Öğünlerinizde tamamen doymadan masadan kalkın. Bırakın mideniz azıcık hava alacak yer bulsun kendine. Ona da yazık ama gün boyunca sizin yediklerinizi eritmek için var gücüyle çalışıyor.

 

Verdiğiniz kilolarla mutlu olun, etrafınıza gülücükler dağıtın. Her zaman pozitif olun. Ayna karşısında zaferinizi kutlamak için çabuk ve hızlı zayıflama yöntemlerini uygulamalısınız…

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ